Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: Adamów/ok. Grodziska Maz.

Zakres obowiązków:

– kompletacja

– transport towaru

– rozładunek

– przyjęcie, pakowanie, sortowanie paczek

– praca ze skanerem

Oferujemy:

– pracę w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)

– stawkę miesięczną + 15% premii + dodatek za pracę w weekend 200zł brutto

– bezpłatny transport

– stabilne zatrudnienie po kilku miesiącach możliwość przejęcia przez Klienta

Oczekujemy:

– dyspozycyjności do pracy zmianowej

– zaangażowania

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny: 515-114-383.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.” „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland.” Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/