APT E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. dla swojego klienta z branży logistycznej poszukuje osób zainteresowanych podjęciem zlecenia przy etykietowaniu odzieży oraz wysyłce kosmetyków wysokiej jakości.

miejsce pracy: Nadarzyn

bezpłatny transport na trasie Żyrardów – Korytów – Nadarzyn

Zakres obowiązków:

*etykietowanie towaru,

*zabezpieczanie przed kradzieżą;

*sortowanie wg. przyjętych schematów;

*czynności pomocnicze przy wysyłce.

Oferujemy:

*umowę zlecenia

*bezpłatny transport

*zlecenie w godzinach 7-15 (lub II zmiany).

*stawkę godzinową + dodatek motywacyjno – frekwencyjny

Oczekujemy:

*rzetelności i zaangażowania;

*chęci i motywacji do podjęcia zatrudnienia;

*mile widziane zdolności manualne i dobry wzrok;

*podstawowa znajomość obsługi komputera;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona i skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że e- work HR chroni Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie danych osobowych z dnia 27.kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.06 2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland Sp.z.o.o, https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/