Cały etat, Umowa o pracę
Warszawa
Opublikowano 2 tygodnie temu

Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Aktualnie dla naszego klienta zlokalizowanego w miejscowości WARSZAWA URSUS poszukujemy osoby na stanowisko- sprzątacz magazynu.

Lokalizacja: Warszawa Ursus – 10 minut od stacji PKP

Obowiązki

  • utrzymanie czystości w wyznaczonym obszarze magazynu produkcyjnego
  • dokonywanie codziennego przeglądu powierzonego sprzętu
  • wypełnianie książki obsługi używanego sprzętu
  • sprawdzanie zabezpieczenia materiałów przed zanieczyszczeniem
  • zamawianie materiałów związanych z utrzymaniem czystości i porządku
  • kompletacja dokumentacji związanej z czynnościami porządkowymi,

Wymagania

  • sumienność
  • dokładność
  • zdolności manualne
  • własny dojazd do miejsca pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stawkę godzinową 24 zł brutto/godz.;
  • I zmianę 8-16;
  • wolne weekendy

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company z siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Cechy oferty pracy

Stanowiskoosoba sprzątająca

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2023-01-19T08:52:50+01:00