e-work HR Company Poland

Full Time
Łódź
Dodane 5 dni dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Łódź – Widzew

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z Kontrahentami
  • wprowadzanie zamówień do systemu oraz nadzór nad dokumentami księgowo-magazynowymi
  • tworzenie zestawień i raportów
  • inne obowiązki związane z prowadzeniem biura i obsługą Klienta, zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy na 1 (8-16) lub 2 zmiany
  • wykształcenia min. średniego/ mile widziane wyższe
  • doświadczenia na podobnym lub tożsamym stanowisku w firmie logistycznej
  • wiedzy z obszaru logistyki magazynowej
  • wiedzy z zakresu procesów związanych z obsługą Klienta
  • znajomości pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • zaangażowania, odpowiedzialności i sumienności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 3400-3600 pln brutto/m-c + premia uznaniowa
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland.”

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

2021-07-27T14:50:40+02:00