umowa zlecenie
Stryków
Opublikowano 3 tygodnie temu

Opis

Agencja pracy tymczasowej e-work HR Company Poland (491) dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracownika na stanowisko:

CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

 Miejsce pracy: SOSNOWIEC PIEŃKI /K. Strykowa

Obowiązki:

  • Pakowanie, sortowanie, kompletowanie
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego linii produkcyjnej
  • Proste prace magazynowe

 Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i spostrzegawczość

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia – umowa zlecenie
  • Stawkę godzinową 19,70 zł brutto-20,70 zł brutto-21,70 zł brutto -> (dla uczniów/studentów stawka netto)
  • Bezpłatyny transport do pracy (m.in. z okolic Łęczycy, Ozorkowa, Łowicza, Zgierza, Zduńskiej Woli, Kutna, Tomaszowa Mazowieckiego, Skierniewic, Gostynina, Poddębic, Koluszek, Brzezin, Głowa)
  • Dodatkowy bonus pieniężny za polecenie pracownika (200,00 zł netto)
  • Darmowe bilety do kina
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia

SMS „ STRYKÓW” 501-700-596; 537-100-675 ODDZWONIMY

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR

Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Cechy oferty pracy

StanowiskoPakowacz

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2022-09-01T14:01:35+02:00