Dodane 3 tygodnie dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta, zatrudni na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Obowiązki:

– obsługa maszyn i wtryskarek

– wstępna kontrola jakości produktów

– pakowanie

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

– gotowość do pracy w systemie równoważnym (3 dni pracy po 12 h, 3 dni wolnego)

– znajomość obsług komputera

– zdolności manualne

Oferujemy:

– umowę o pracę

– stawka godzinowa + PREMIE

– możliwość zdobycia doświadczenia

– miejsce pracy Łódź ul. Lodowa

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny: 515- 109 – 010

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland Sp. z o.o. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland Sp. z o.o. dostępne są pod adresem: https://e-workhrcompany.pl/privacy-policy

Obowiązkiobsługa maszyn i wtryskarek, - wstępna kontrola jakości produktów - pakowanie
Wymaganiamile widziane doświadczenie w pracy na produkcji - gotowość do pracy w systemie równoważnym (3 dni pracy po 12 h, 3 dni wolnego) - znajomość obsług komputera - zdolności manualne
Oferujemyumowę o pracę - stawka godzinowa + PREMIE - możliwość zdobycia doświadczenia - miejsce pracy Łódź ul. Lodowa

2020-10-08T09:31:50+02:00