Dodane 2 miesiące dni temu

Obowiązki:

  • kontrola jakości wytworzonych detali i komponentów
  • pakowanie komponentów
  • obsługa prostego programu komputerowego

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 12 godzinnym równoważnym (oznacza to pracę 4 dni po 12 godzin (dwa dni praca w godzinach 6:00-18:00, kolejne dwa dni w godzinach 18:00-6:00) i 4 dni wolnego)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/montażu
  • dobry wzrok i spostrzegawczość
  • dbanie o jakość, standardy pracy
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • mile widziane Panie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę godzinową + premie (17 zł brutto/h + wysokie premie)
  • przeszkolenie
  • możliwość przejęcia przez Firmę
  • premie

Obowiązkikontrola jakości wytworzonych detali i komponentów, pakowanie komponentów, obsługa prostego programu komputerowego
Wymaganiagotowość do pracy w systemie 12 godzinnym równoważnym (oznacza to pracę 4 dni po 12 godzin (dwa dni praca w godzinach 6:00-18:00, kolejne dwa dni w godzinach 18:00-6:00) i 4 dni wolnego) , mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/montażu, dobry wzrok i spostrzegawczość, dbanie o jakość, standardy pracy, podstawowa znajomość obsługi komputera, mile widziane Panie
Oferujemyumowę o pracę, stawkę godzinową + premie (17 zł brutto/h + wysokie premie), przeszkolenie, możliwość przejęcia przez Firmę, premie

2020-09-03T12:07:24+02:00