Dodane 2 tygodnie dni temu

Pracownik produkcji spożywczej

Obowiązki:

  • Nadziewanie papryczek serem, praca przy maszynach lub pakowanie śledzików i koreczków śledziowych

Od kandydatów oczekujemy:

– książeczki sanepidowskiej

– gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6.45 – 14.45), (14.45 – 22.45)

– gotowości do podjęcia pracy od zaraz

– zdolności manualnych

– zaangażowania

  • preferowane Panie

Oferujemy:

– umowę o pracę (pełen etat)

– wynagrodzenie podstawowe brutto + premie: frekwencyjna i wydajnościowa

– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta po okresie próbnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland Sp. z o.o. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland Sp. z o.o. dostępne są pod adresem: https://e-workhrcompany.pl/privacy-policy

Obowiązkinadziewanie papryczek serem, praca przy maszynach, pakowanie marynat
Wymaganiaksiążeczka sanepid, gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, zdolności manualnych, zaangażowania
Oferujemyumowę o pracę, stawkę podstawową brutto+premię frekwencyjną i wysajnościową, możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym

2020-10-15T13:26:30+02:00