Dodane 1 miesiąc dni temu

2 800 – 4 000 zł/mies.

Agencja Pracy Tymczasowej e-praca HR Company Poland Sp. z o.o. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży automotiv poszukuje pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Sosnowiec

Praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Obowiązki:

  • Pakowanie, rozkładanie części zamiennych,
  • Kompletowanie zamówień przy pomocy skanera,
  • Przyjmowanie towaru na magazyn,
  • Relokacja towaru w wyznaczonych sekcjach.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trójzmianowym,
  • Podstawowa znajomość komputera,
  • Punktualność, zaangażowanie, motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową,
  • Stabilne zatrudnienie (możliwość przejścia pod firmą po 6 miesiącach), Atrakcyjne wynagrodzenie, Premie miesięczne oraz kwartalne,
  • Dodatek do godziny nocnych,
  • Opieki i pomoc koordynatora,
  • Paczki świąteczne.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że e-work HR Company by Poland Sp. z o.o. chroni dane osobowe z Rozporządzeniem o ochronie osobowych danych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez Biznes Partner Sp. z o.o. dostępne są pod adresem: https://biznespartner.com/rodo/

2020-09-24T09:08:58+02:00