Full Time
Natolin
Opublikowano 3 tygodnie temu

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Natolin

Obowiązki:

Kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami

Zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami

Kontrola jakościowa przygotowanego towaru

Utrzymywanie porządku w strefie kompletacji i strefie pakowania

Rozładunek i załadunek towaru

Praca przy użyciu skanerów

Praca przy użyciu wózka unoszącego

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prawo jazdy kat. B

Gotowość do pracy zmianowej

Elastyczność i gotowość do uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową

Pracę od poniedziałku do piątku (po 8h)

System pracy 3-zmianowy

Stawka godzinowa 24,40 zł brutto, + dodatek nocny 20%

Premię do 20%

Dodatkowy bonus pieniężny za polecenie pracownika (200,00 zł netto)

Darmowe bilety do kina

Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO przez Firmę po 3 miesiącach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Cechy oferty pracy

StanowiskoMagazynier bez uprawnień

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2022-05-03T13:03:35+02:00