umowa zlecenie
Smolice-Stryków
Opublikowano 2 tygodnie temu

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY – MAGAZYNIER

MIEJSCE PRACY: SMOLICE KOŁO STRYKOWA

Zakres obowiązków:

– Kompletowanie zamówień,

– Wykładanie towaru na półki,

– Liczenie asortymentu,

– Kontrola jakości,

– Pozostałe prace magazynowe i porządkowe,

– Dbałość o powierzony sprzęt i mienie Firmy.

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

– STAWKA PODSTAWOWA

– MOŻLIWA STAWKA AKRODOWA – DUŻO WIĘKSZA WYPŁATA!

– Darmowy transport z Łodzi.

– Możliwość długofalowej współpracy.

– Przyuczenie na danym stanowisku pracy.

– Miła atmosfera w pracy.

– Praca w systemie dwuzmianowym (8:00 – 16:00; 16:00 – 24:00)

– Opiekę i pomoc koordynatora APT.

DODATKOWE BENEFITY:

  • Polecasz=Zarabiasz (200,00 zł netto)
  • Darmowe bilety do Kina
  • Prywatna opieka medyczna już za 1,45 zł/dzień

Oczekujemy:

– Gotowości do pracy zmianowej ( 8:00 – 16:00 16:00-24:00),

– Zaangażowania w wykonywane obowiązki,

– Komunikatywności,

– Umiejętności współpracy w zespole.,

– Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,

– Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Cechy oferty pracy

StanowiskoCzynności pomocnicze w Magazynie

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2022-09-13T14:32:52+02:00