Dodane 1 miesiąc dni temu

Pracownik gospodarczy

Zakres obowiązków:

  • zamiatanie, mycie i czyszczenie hali magazynowej,
  • segregacja odpadów,
  • prace konserwacyjne,
  • obsługa myjni i narządzi ręcznych.

Oferujemy:

  • umowa o tymczasowej,
  • stabilne zatrudnienie (możliwość przejścia pod firmą po 6 miesiącach),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premia miesięczne oraz kwartalne,
  • aneks zrobić godziny nocnych,
  • opieki i pomóc koordynatora,
  • paczki świąteczne.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że e-work HR Company by Poland Sp. z o.o. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez Biznes Partner Sp. z o.o. dostępne są pod adresem: https://biznespartner.com/rodo/