Full Time
Łódź
Dodane 2 tygodnie dni temu

Dynamicznie rozwijająca się spółka od 2001 oferująca obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji w związku z intensywnym rozwojem firmy – posiadamy biura w Poznaniu, Łodzi, Strykowie, Katowicach, Żyrardowie, w chwili obecnej poszukujemy energetycznych i utalentowanych osób, które chciałyby się rozwijać w obszarze rekrutacji w siedzibie naszej firmy w Łodzi, jako:

Pracownik Biurowy/Asystent(ka) biura

Miejsce pracy: Łódź – Śródmieście

Opis stanowiska:

  • Obsługa biura (w tym obsługa sekretariatu, obsługa spotkań).
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie wybranych zadań.
  • Zarządzanie zakupami biurowymi.
  • Zarządzanie sprawami organizacyjno – porządkowymi biura.
  • Odbiór i administracja pocztą (odbiór przesyłek do biura, rozdzielanie według odpowiedzialności, ewidencja poczty).
  • Sporządzanie pism i dokumentacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w biurze w centrum Łodzi,
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w stabilnej organizacji o międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu księgowości,
  • Współpraca z przedstawicielami regionów.

Nasze oczekiwania:

  • Samodzielność w podejściu do wykonywanych obowiązków i dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność obsługi administracyjnej biura w tym znajomość obsługi komputera ( podstaw pakietu MS Office).
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość.
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe.
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

RODO

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company z siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do w

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik biurowy

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2021-09-13T13:07:12+02:00