Dodane 1 miesiąc dni temu

Konfekcjoner / Pakowacz

Miejsce pracy: Sosnowiec-Pieńki

Od 1.08.2020r. : ŁÓDŹ ul. Jędrzejowska.

Obowiązki:

  • pakowanie zamówień
  • praca przy użyciu skanera
  • zbiórka zamówień

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6-14 i 13-21
  • umowę o pracę!
  • wynagrodzenie od 2600 zł – 2944 zł brutto
  • po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • darmowy transport z Łodzi!
  • od 1.08.2020r. możliwość pracy w Łodzi.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Obowiązkipakowanie zamówień, praca przy użyciu skanera, zbiórka zamówień
Oferujemypracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6-14 i 13-21, umowę o pracę!, wynagrodzenie od 2600 zł - 2944 zł brutto, po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta, darmowy transport z Łodzi!, od 1.08.2020r. możliwość pracy w Łodzi.
Wymaganiagotowość do podjęcia pracy od zaraz, zaangażowanie w powierzone obowiązki