Dodane 1 miesiąc dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Czynności pomocnicze na magazynie

Obowiązki:

  • kompletacja zamówień (asortyment meblowy)
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • praca ze skanerem!

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • sprawność fizyczna
  • mile widziani Panowie.

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00 – 16:00) od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjną stawkę godzinową (18 zł brutto/h) + premie do 700 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • po kilku miesiącach możliwość przejęcia przez Klienta

Prosimy o wysłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy lub o kontakt na nr telefonu : 515 -109-010

Obowiązkikompletacja towaru (asortyment meblowy), pakowanie wyrobów gotowych, praca ze skanerem!
Wymaganiadoświadczenie w pracy na magazynie, bardzo dobra organizacja czasu pracy, sprawność fizyczna, mile widziani Panowie.
Oferujemypracę w systemie jednozmianowym (8:00 - 16:00) od poniedziałku do piątku, atrakcyjną stawkę godzinową (18 zł brutto/h) + premie do 700 zł brutto, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia po kilku miesiącach możliwość przejęcia przez Klienta

2020-12-14T09:43:31+01:00