Dodane 3 tygodnie dni temu

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH – PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO

Obowiązki:

  • odbieranie produktów z obszaru produkcji i porządkowanie ich w magazynie
  • komplementacja towaru przy użyciu skanera
  • rozładunek, załadunek TIR-ów
  • praca powyżej 3 m.
  • dostarczanie niezbędnych elementów na linię produkcyjną

Oferujemy:

  • praca w systemie równoważymy 3 dni pracy od 6-18, 3 dni wolnego, 3 dni pracy od 18-6,
  • stawka 19,70 zł brutto , premia motywacyjna 10 % stawki
  • umowę o pracę
  • po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • gotowość do pracy w systemie brygadowym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny: 515 – 109 – 010.

Obowiązki:odbieranie produktów z obszaru produkcji i porządkowanie ich w magazynie, komplementacja towaru przy użyciu skanera rozładunek, załadunek TIR-ów praca powyżej 3 m. dostarczanie niezbędnych elementów na linię produkcyjną
Oferujemy:praca w systemie równoważymy 3 dni pracy od 6-18, 3 dni wolnego, 3 dni pracy od 18-6, stawka 19,70 zł brutto , premia motywacyjna 10 % stawki, umowę o pracę, po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
Wymagania:Uprawnienia UDT, mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych, gotowość do pracy w systemie brygadowym