Dodane 2 miesiące dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Lokalizacja: Mszczonów

Zakres obowiązków:

*załadunek i rozładunek towarów,

*praca na wózku widłowym (powyżej 3 m. – wysoki skład)

*przygotowanie towaru do wysyłki,

*kompletacja zamówień;

*praca z wykorzystaniem skanera.

Oferujemy:

*umowę o pracę

*pracę od pon. do pt. – WOLNE WEEKEDNY w systemie 2 zmian (6-14, 14-22)

*możliwość bezpośredniego zatrudnienia w struktury firmy po przepracowanym okresie próbnym

Oczekujemy:

*uprawnień UDT – wysoki skład – WYMÓG KONIECZNY

*mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych

*rzetelności i zaangażowania;

*chęci i motywacji do podjęcia zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.” „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”. Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016).Aplikuj

2021-06-09T08:58:50+02:00