Full Time
Dodane 1 miesiąc dni temu

Operator Linii Wytłaczania Dura-line Sochaczew

Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży elektroenergetycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINII WYTŁACZANIA

MIEJSCE PRACY: SOCHACZEW

Praca w systemie czterozmianowym

Obowiązki:

  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń,
  • pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych, kształtek ręcznych,
  • kontrola jakości produkowanych tworzyw,
  • ewidencjonowanie wykonywanej produkcji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zasadnicze (mile widziane średnie),
  • doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń + 9,5% premii kwartalnej,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie + inne benefity pozapłacowe,
  • dofinansowanie do pakietów spożywczych,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności,
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikację.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

RODO

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company z siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

2021-02-02T13:55:23+01:00