Dodane 4 miesiące dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier/operator wózka widłowego

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W STRUKTURACH FIRMY.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Obowiązki:

  • praca na magazynie niskiego składu
  • Rozładunek i załadunek towaru spaletyzowanego oraz skanowanie przesyłek
  • Praca na wózku czołowym

Oferujemy:

  • Zmiany: 3:00-11:00; 14:00-21:00. Od pon do pt.
  • stabilne zatrudnienie w strukturach firmy w oparciu o umowę o pracę
  • 3600 brutto na okresie próbnym w podstawie + 400zł brutto premii ( uznaniowa+ wyniki finansowa oddziału)

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że e- work HR chroni Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie danych osobowych z dnia 27.kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.06 2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland Sp.z.o.o, https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Obowiązki:praca na magazynie niskiego składu Rozładunek i załadunek towaru spaletyzowanego oraz skanowanie przesyłek Praca na wózku czołowym
Wymagania:Uprawnienia UDT, mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych gotowość do pracy w systemie zmianowym

2020-08-07T15:18:39+02:00