Full Time, umowa zlecenie
Piotrków Trybunalski
Dodane 3 tygodnie dni temu

Firma e-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia e-work HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta – oferta skierowana dla studentów

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów czy wyszukiwaniem bazy nowych klientów,
  • wykonywanie połączeń – sprzedaż i kontakt z klientem,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • ścisła współpraca z Team Leaderem.

Oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • umiejętności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center, sprzedaży lub obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • wynagrodzenie podstawowe 19zł/h brutto + atrakcyjny system premiowy,
  • szkolenia wdrożeniowe teoretyczne oraz praktyczne,
  • komfortowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji,
  • stałe wsparcie i współpracę z doświadczonymi Specjalistami,
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu sprzedaży i obsługi klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
RODO

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company z siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.  Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2021-09-23T11:22:44+02:00