Full Time
Kostrzyn
Dodane 3 tygodnie dni temu

Dynamicznie rozwijająca się spółka od 2001 oferująca obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji w związku z intensywnym rozwojem firmy – posiadamy biura w Poznaniu, Łodzi, Strykowie, Katowicach, Żyrardowie, w chwili obecnej poszukujemy energetycznych i utalentowanych osób, które chciałyby się rozwijać w obszarze rekrutacji i budować z nami zespół do obsługi naszego kluczowego klienta – lidera branży e-commerce na świecie.

Konsultant ds. rozwiązań on site

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w prestiżowym projekcie lidera branży e-commerce na świecie
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (prowizja, dodatki motywacyjne oraz premie uzależnione od zrealizowanych procesów rekrutacyjnych),
  • udział w różnorodnych projektach oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań, sprzyjających rozwojowi firmy,
  • pakiet LUX MED, ubezpieczenie grupowe.

Zadania:

  • codzienna obsługę pracowników tymczasowych po stronie klienta,
  • rekrutacja nowych pracowników w zależności od zapotrzebowania,
  • bieżące prace administracyjne,
  • tworzenie raportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia,
  • bieżącą współpracę z Klientem oraz utrzymywanie pozytywnych relacji,
  • koordynowanie procesu wprowadzania do pracy nowych pracowników tymczasowych.

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia i umiejętności w samodzielnym prowadzeniu i koordynowaniu procesów rekrutacyjnych,
  • świetne rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz kultura biznesowa,
  • umiejętności komunikacyjnych, predyspozycji do pracy na stanowisku wymagającym codziennego, efektywnego komunikowania się z Kandydatami,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, podzielnej uwagi,
  • energii do działania, dokładności, sumienności, samodzielności oraz konsekwencji w działaniu,
  • chęci rozwoju w zakresie rekrutacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny!

Brzmi ciekawie? Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie !

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń na numer +48 534 320 132  – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania 🙂

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company z siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

StanowiskoKonsultant ds. rozwiązań on site, Koordynator ds. obsługi pracowników tymczasowych

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2021-12-27T09:38:31+01:00