Dodane 2 tygodnie dni temu

POMOC W MAGAZYNIE (KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ)

Obowiązki:
-komplementacja zamówień
-komplementacja towaru na paletę i zabezpieczanie towaru
-pakowanie wyrobów gotowych

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie
– zdolności manualne
– mile widziane Panie
– mile widziana podstawowa znajomość obsługa komputera

Oferujemy:
– pracę w systemie 2 zmianowym 6-14 ,14-22 (poniedziałek – piątek) + ewentualne weekendy dla chętnych.
– stawkę godzinową 18 zł brutto/h + PREMIE, po 3. miesiącach wyższa stawka
– pracę przy lekkim asortymencie
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
– po kilku miesiącach możliwość przejęcia przez Klienta

ZADZWOŃ numer telefonu: 515 – 109-010

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że e- work HR chroni Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie danych osobowych z dnia 27.kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.06 2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland Sp.z.o.o, https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Obowiązki:-komplementacja zamówień -komplementacja towaru na paletę i zabezpieczanie towaru -pakowanie wyrobów gotowych
Wymagania:-doświadczenie w pracy na magazynie - zdolności manualne - mile widziane Panie - mile widziana podstawowa znajomość obsługa komputer
Oferujemy:-pracę w systemie 2 zmianowym 6-14 ,14-22 (poniedziałek - piątek) + ewentualne weekendy dla chętnych. - stawkę godzinową 18 zł brutto/h + PREMIE, po 3. miesiącach wyższa stawka - pracę przy lekkim asortymencie - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia - po kilku miesiącach możliwość przejęcia przez Klienta

2020-10-15T14:17:38+02:00