e-work HR Company Poland

Dodane 4 tygodnie dni temu

Obowiązki:

  • Rozładunek kontenerów (opony)
  • Rozmieszczanie towaru na magazynie

Wymagania:

  • chęć i gotowość do pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • siła fizyczna

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie
  • stawkę 19,00 zł/h brutto (dla osób do 26 r.ż. uczących się, stawka brutto=netto)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 10-18

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland Sp. z o.o. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland Sp. z o.o. dostępne są pod adresem: https://e-workhrcompany.pl/privacy-policy

Obowiązkirozładunek kontenerów (opony), rozmieszczanie towaru na magazynie
Wymaganiachęć i gotowość do pracy od zaraz, siła fizyczna, mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
Oferujemypracę na umowę zlecenia, stawkę 19 zł/h brutto, pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, 6-16

2020-09-30T12:03:58+02:00