Dodane 1 miesiąc dni temu

Czynności pomocnicze przy linII

Obowiązki:

  • układanie plastikowych skrzynek na taśmie
  • składanie i rozkładanie skrzynek
  • dopuszczanie skrzynek do procesu mycia i suszenia
  • przygotowanie skrzynek do wysyłki

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziani mężczyźni
  • gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie
  • stawkę godzinową 20 zł/h brutto
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8 – 18)
  • Miejsce pracy ul. Dąbrowskiego 208/214

Obowiązkiukładanie plastikowych skrzynek na taśmie, składanie i rozkładanie skrzynek, dopuszczanie skrzynek do procesu mycia i suszenia
Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziani mężczyźni, gotowość do pracy od zaraz
Oferujemypracę na umowę zlecenie, stawkę godzinową 20 zł/h brutto, możliwość zdobycia doświadczenia, pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8 - 18), Miejsce pracy ul. Dąbrowskiego 208/214