Full Time
Łódź
Dodane 1 miesiąc dni temu

Dynamicznie rozwijająca się spółka od 2001 oferująca obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji w związku z intensywnym rozwojem firmy – posiadamy biura w Poznaniu, Łodzi, Strykowie, Katowicach, Żyrardowie, w chwili obecnej poszukujemy energetycznych i utalentowanych osób, które chciałyby się rozwijać w obszarze rekrutacji w siedzibie naszej firmy w Łodzi, jako:

Asystent ds. Sprzedaży i Rekrutacji

MIEJSCE PRACY: Łódź Śródmieście

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu.

Obowiązki:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z potencjalnymi klientami firmy,
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych,
  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne średniego i wyższego szczebla,
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych z kandydatami,
  • Selekcja aplikacji,
  • Research i analiza rynku.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: HR/ZZL
  • Motywacja do rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu sprzedaży usług oraz prowadzenia procesów rekrutacyjnych,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Komunikatywność, otwartość do rozmów handlowych,
  • Inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Indywidualny program rozwoju przygotowujący do pracy na stanowisku samodzielnego Specjalisty ds. Sprzedaży i Rekrutacji,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata,
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia wdrożeniowe teoretyczne oraz praktyczne,
  • Komfortowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji,
  • Stałe wsparcie i współpracę z doświadczonymi Specjalistami,
  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu sprzedaży oraz HR.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

RODO

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company z siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Cechy oferty pracy

StanowiskoHuman-Resource

2021-06-21T13:45:32+02:00