UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ, umowa zlecenie
Smolice-Stryków
Opublikowano 3 tygodnie temu

Agencja Zatrudnienia E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży logistycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków/Smolice

Obowiązki:

  • Dostarczanie oraz kontrola ilościowa komponentów na linię produkcyjną,
  • Potwierdzenie własnoręcznym czytelnym podpisem pobranych komponentów w liście pobrań,
  • Prawidłowe rozmieszczenie komponentów przy linii produkcyjnej zgodnie z layout’em
  • Zapewnienie czystości dostarczanych komponentów,
  • Przygotowanie komponentów po zakończonym zleceniu oraz dostarczenie na stanowisko zwrotów
  • Systematyczne usuwanie pustych kartonów po komponentach,
  • Dbanie o porządek w obrębie linii produkcyjnej,

Wymagania:

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·       umiejętność liczenia i wykonywanie prostych czynności matematycznych,

·       umiejętności organizacyjne,

Oferujemy:

  • pracę w systemie trzyzmianowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • pracę w firmie, która jest wiodącym dostawcą produktów perfumeryjnych,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Cechy oferty pracy

StanowiskoMateriałowiec

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
2022-05-09T12:39:57+02:00